İstanbul / Kadıköy
26 yaşında
03/09/2018

Fulya Akça

Çevrimdışı

Yan flüt, piyano, müzik teorisi/solfej, vokal

Müziğe 12 yaşında okul korosunda şarkı söyleyerek ve flüt dersleri alarak başladım. Bursa Zeki Müren Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nin ardından Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı’nda eğitimimi sürdürdüm. Burada Zehra Ezgi Kara ile flüt, Lale Necef ile piyano, Zeynep Göknur Kara ile şan ve Sezen Özeke ile müzik öğretim yöntemleri üzerine çalıştım. Aynı zamanda üniversite yıllarında Elif Çağlar ile başladığım caz vokal dersleri ile caz performans üzerine yoğunlaştım. Sibel Köse’nin vokal sınıfında yer aldım. Yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli yarışma, festival ve konserlerde şarkı söyledim. Haziran 2015’te Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı’ndan dereceyle mezun oldum. Eylül 2016’da İTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müzikoloji Yüksek Lisans Programı’na kabul edildim. Halen master eğitimimi sürdürmekte, enstruman dersleri vermekte ve müzik çalışmalarıma İstanbul’da devam etmekteyim.

120 TL/Saat
  • Ücretsiz İlk Ders
  • Üye Öğrenci İndirimi
  • Eğitmen Evi İndirimi
  • Grup İndirimi
  • Paket Program İndirimi
  • Canlı Ders İndirimi
  • Engelli İndirimi
  • Öneri İndirimi

Ders Ücretleri

Ders AdıÖzel DersCanlı Ders
Müzik - Flüt120 TLVermiyorum
Müzik - Müzik Teorisi120 TLVermiyorum
Müzik - Piano120 TLVermiyorum
Müzik - Şan120 TLVermiyorum
Müzik - Solfej120 TLVermiyorum
Müzik - Yan Flüt120 TLVermiyorum

Özel Ders Eğitim Tercihleri

Mekan
Zaman
Hizmet
Cinsiyet

Özel Ders Verilen Bölgeler

İstanbulAtaşehir, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çatalca, Çekmeköy, Erenköy, Eyüp, Fatih, Güngören, Haliç, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Levent, Maltepe, Mecidiyeköy, Şirinevler, Şişli, Sultanbeyli, Taksim, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Referanslar

Üniversite yıllarımdan beri piyano, yan flüt, solfej ve vokal alanlarında gerek özel olarak gerekse çeşitli kurumlarda birebir çalışarak dersler verdim. Halen aktif olarak derslerime devam etmekteyim.

Derslerin işlenişi ve ders ücretleri ile ilgili bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Çalışma sistemimi birebir paylaşmaktayım.

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak eğitmene özel mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdiğinizde eğitmen girdiğiniz cep telefonundan sizi arayacaktır. Size yeni bir cevap mesaj gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir.

Şikayet Et

Eğitmeni şikayet etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Şikayetiniz değerlendirildikten sonra e-posta adresinize bilgi verilecektir.

Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2019 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.3817

Netders.com Saati: 18 Haziran 2019 10:29