İstanbul / Kadıköy
22 yaşında
28/09/2019

Özge Deniz Kaya

Çevrimdışı

Konservatuvar öğrencisinden piyano/keman ders

Ben Özge Deniz KAYA. 22.11.1997 doğumluyum. 8 yaşında keman eğitimi almaya başladım ve konserler verdim. 10 yaşında Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezinde keman eğitimime devam ettim. 2 yıl sonra kurumdaki orkestra seçmelerine girdim, 1. keman olmaya hak kazandım. Orkestra ile bir çok projede yer aldım. 13 yaşında piyano dersi almaya başladım. 2011 yılında Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesini 2'ncilik ile kazandım. 4 yıl piyano ve keman eğitimim devam etti. Okan Üniversitesi Konservatuvarını yüzde 50 burslu kazandım. Yüzde 50 bursumun yanında 3'üncü yıl yüzde 30 başarı bursu kazandım. Branşımı piyano olarak seçtim.Lisans- 4 öğrencisiyim. Marmara Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimi almaktayım. Okul öncesi piyano, piyano ve keman, Özel yetenek sınavlarına hazırlık, LCM (London College of Music) sınavına hazırlık, Prodigies eğitimi vermekteyim. Alya sanat Akademisi, KBLD Gençlik Sanat Merkezinde çalıştım. 5 yıldır özel ders veriyorum. Derslerimiz hem verimli hem de eğlenceli.

130 TL/Saat
  • Ücretsiz İlk Ders
  • Üye Öğrenci İndirimi
  • Eğitmen Evi İndirimi
  • Grup İndirimi
  • 10%Paket Program İndirimi
  • Canlı Ders İndirimi
  • Engelli İndirimi
  • Öneri İndirimi

Ders Ücretleri

Ders AdıÖzel DersCanlı Ders
Müzik - Piano130 TLVermiyorum

Özel Ders Eğitim Tercihleri

Mekan
Zaman
Hizmet
Cinsiyet

Özel Ders Verilen Bölgeler

İstanbulBakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Şile, Sultanbeyli, Erenköy, Taksim, Kurtköy, Rumeli Hisarı, Levent, Kocamustafapaşa, Alibeyköy, Mecidiyeköy, Şirinevler, Haliç, Bahçeşehir

İndirim Şartları

Paket Program İndirimi Şartları

Aylık 4 ders toplu alırsanız yüzde 10 indirim oluyor. Derse gelmediğiniz zaman o dersiniz yapılmış sayılıyor.

Referanslar

Okul öncesi piyano,
piyano ve keman,
Özel yetenek sınavlarına hazırlık,
LCM (London College of Music) sınavına hazırlık,
Prodigies eğitimi vermekteyim.
Alya sanat Akademisi,
KBLD Gençlik Sanat Merkezinde çalıştım.
5 yıldır özel ders veriyorum.
Derslerimiz hem verimli hem de eğlenceli.

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak eğitmene özel mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdiğinizde eğitmen girdiğiniz cep telefonundan sizi arayacaktır. Size yeni bir cevap mesaj gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir.

Şikayet Et

Eğitmeni şikayet etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Şikayetiniz değerlendirildikten sonra e-posta adresinize bilgi verilecektir.

Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2020 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.4094

Netders.com Saati: 29 Şubat 2020 05:33