İstanbul / Gaziosmanpaşa
22 yaşında
20/02/2019

Deniz Maria Gümüşlü

Çevrimdışı

Ana Dili Rusça Olan Öğretmenden RUSÇA DERSİ

Merhaba! Adım Deniz Maria Gümüşlü, Rusça özel ders veriyorum. Rusça ve Türkçe ana dillerimdir.

Derslerim kafa karıştırıcı terimlerle dolu ve yanlış konu sıralamalı kitaplardan sıkılan ve bu yüzden motivasyon kaybına uğrayan insanlar için çok yararlı olacaktır. Kursumda birçok kitabın yanında, video, audio ve kendim oluşturduğum kaynakları kullanıyorum. Her konudan sonra öğrencimle alıştırmalar yapıyoruz. Böylece anlatılanlar daha kolay ve hızlı kavranıyor. Ayrıca, her dersin sonunda ev ödevi verip, öğrencilerimin ders aralarında da çalışacak kaynakların olmasını sağlıyorum. Derslerim isteğinize göre bir veya bir buçuk saat sürebilir. Her seviyeden öğrenci ile çalışabilirim. Kursum sayesinde, Rusçayı mümkün oldukça kolay ve hızlı bir şekilde öğreneceğinizin garantisini veriyorum.

İlk deneme dersi ücretsizdir.
Bana,
Facebook (facebook.com/denizmaria.gumushlu)
veya WhatsApp aracılıyla ulaşabilirsiniz. (05522403529)

40 TL/Saat
  • Ücretsiz İlk Ders
  • Üye Öğrenci İndirimi
  • Eğitmen Evi İndirimi
  • Grup İndirimi
  • Paket Program İndirimi
  • Canlı Ders İndirimi
  • Engelli İndirimi
  • Öneri İndirimi

Ders Ücretleri

Ders AdıÖzel DersCanlı Ders
Yabancı Dil - Rusça40 TL40 TL

Özel Ders Eğitim Tercihleri

Mekan
Zaman
Hizmet
Cinsiyet

Özel Ders Verilen Bölgeler

İstanbulBakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Şile, Sultanbeyli, Erenköy, Taksim, Kurtköy, Rumeli Hisarı, Levent, Kocamustafapaşa, Alibeyköy, Mecidiyeköy, Şirinevler, Haliç, Bahçeşehir

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak eğitmene özel mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdiğinizde eğitmen girdiğiniz cep telefonundan sizi arayacaktır. Size yeni bir cevap mesaj gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir.

Şikayet Et

Eğitmeni şikayet etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Şikayetiniz değerlendirildikten sonra e-posta adresinize bilgi verilecektir.

Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2019 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.1402

Netders.com Saati: 21 Mayıs 2019 22:39