İstanbul / Zeytinburnu
31 yaşında
04/09/2018

Emre Öğretmen

Çevrimdışı

Tecrübeli matematik öğretmeni

İstanbul Üniversitesi Matematik bölümünü bitirdim ve öğretmenlik için formasyonumu aldım. Şu an bir kurumda halen matematik öğretmenliği yapmaktayım. Okumak kendini geliştirmek benim için çok önemli bu yüzden Marmara üniversitesinde İstatistik yüksek lisansıma devam etmekteyim. Ayrıca Beykent Üniversitesi Psikoloji programında lisans eğitimi almaktayım. Bu eğitimin mesleğimde bana faydalı olacağını düşünmekteyim. Her zaman kendimizi yetiştirmeliyiz ve geliştirmeliyiz. Öğrencilerime Matematiği uzun senelerden beri anlatıyorum. Bu işte alan bilgisi çok önemli ama önemli olan başka şeylerde var mesela bir 5. sınıf öğrencisiyle çalışırken onun seviyesine inebilmek yada bir üniversite hazırlık öğrencisiyle çalışırken onun gibi düşünmek bu kadar seneden sonra bunu iyi yapabildiğimi düşünmekteyim. Eğer öğrencilerle anlaşılabilirse Matematik anlatmak çok kolay. Aynı zamanda öğr. yeteneklerini görüp onları yönlerdirmekte benim için çok önemli, onlara ve ailelerine bu desteğide vermekteyim.

100 - 120 TL/Saat
  • Ücretsiz İlk Ders
  • Üye Öğrenci İndirimi
  • Eğitmen Evi İndirimi
  • Grup İndirimi
  • Paket Program İndirimi
  • Canlı Ders İndirimi
  • Engelli İndirimi
  • Öneri İndirimi

Ders Ücretleri

Ders AdıÖzel DersCanlı Ders
İlköğretim Takviye - Matematik100 TLVermiyorum
Lise Takviye - Matematik120 TLVermiyorum
Sınav Hazırlık - ALES120 TLVermiyorum
Sınav Hazırlık - DGS120 TLVermiyorum
Sınav Hazırlık - KPSS120 TLVermiyorum
Sınav Hazırlık - YGS120 TLVermiyorum

Özel Ders Eğitim Tercihleri

Mekan
Zaman
Hizmet
Cinsiyet

Özel Ders Verilen Bölgeler

İstanbulAlibeyköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Güngören, Haliç, Kocamustafapaşa, Küçükçekmece, Şirinevler, Şişli, Taksim, Üsküdar, Zeytinburnu

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak eğitmene özel mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdiğinizde eğitmen girdiğiniz cep telefonundan sizi arayacaktır. Size yeni bir cevap mesaj gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir.

Şikayet Et

Eğitmeni şikayet etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Şikayetiniz değerlendirildikten sonra e-posta adresinize bilgi verilecektir.

Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2019 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.3829

Netders.com Saati: 18 Haziran 2019 10:48