İstanbul / Esenler
28 yaşında
19/11/2019

Meltem Öğretmen

Çevrimdışı

Tecrübeli Mühendisten Çince ve İngilizce

Merhabalar! İsmin Meltem, 2014 yılından beri Çin'de yaşamaktayım. Lisan eğitimimi Çin'de tamamladım ve aynı zamanda yüksek lisansıma halen Çin'de devam etmekteyim. Toplamda anadilim ile beraber 6 dil bilmekteyim. Bu yüzden kendime özgü bir eğitim metodu geliştirdim ve ayrıca 5 yıldır dil ve yazılım üzerine eğitim koçluğu ve yazılım mühendisliği yapmaktayım. Genel, iş ve çocuklar için olmak üzere toplam 3 kategoride İngilizce ve Çince online eğitim vermekteyim. Eğitimlerim akıcı konuşma, doğru telafuz, doğru gramer kullanımı ve akıcı yazma/ okuma üzerinedir. Her öğrenci için özel olarak ders içeriği hazırlamaktayım.
Not; Yurtdışında yaşadığımdan dolayı, babamın telefon numarasını kullanıyorum. Lütfen benimle site üzerinden iletişime geçiniz.

150 - 200 TL/Saat
  • Ücretsiz İlk Ders
  • 5%Üye Öğrenci İndirimi
  • Eğitmen Evi İndirimi
  • 5%Grup İndirimi
  • 5%Paket Program İndirimi
  • 15%Canlı Ders İndirimi
  • 5%Engelli İndirimi
  • Öneri İndirimi

Ders Ücretleri

Ders Adı Özel Ders Canlı Ders
Yabancı Dil - Çince 200 TL 200 TL
Yabancı Dil - İngilizce 150 TL 150 TL

Özel Ders Eğitim Tercihleri

Mekan
Zaman
Hizmet
Cinsiyet

Özel Ders Verilen Bölgeler

İstanbul Beyoğlu, Fatih, Küçükçekmece, Şişli, Avcılar, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir, Büyükçekmece, Taksim, Levent
İzmir Balçova, Bornova, Buca, Foça, Karşıyaka, Konak, Narlıdere, Seferihisar, Urla, Karabağlar, Çeşme, Karaburun, Ödemiş, Göztepe, Bostanlı, Alsancak, Çamdibi

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak eğitmene özel mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdiğinizde eğitmen girdiğiniz cep telefonundan sizi arayacaktır. Size yeni bir cevap mesaj gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir.

Şikayet Et

Eğitmeni şikayet etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Şikayetiniz değerlendirildikten sonra e-posta adresinize bilgi verilecektir.

Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2020 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.3269

Netders.com Saati: 29 Mayıs 2020 06:33