Ankara / Çankaya
32 yaşında
27/07/2020

Ahmet Öğretmen

Çevrimdışı

Bilkent Üniversitesi mezunundan iktisat dersi

2005 yılında İstanbul Atatürk Fen Lisesinden, 2010 yılında ise burslu olarak kazandığım Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldum. O tarihten bu yana özel sektör ve kamuda çeşitli görevlerde bulundum. Bununla birlikte okul yıllarından bu yana mikro iktisat, makro iktisat, parasal iktisat, uluslararası iktisat ve iktisat bölümüne ilişkin diğer derslerde öğrencilere özel olarak yardımda bulundum. Hem sınavlara hazırlık, hem üniversite derslerine takviye anlamında birçok öğrenciyle çalışma fırsatı yakaladım. Şu anda da tam zamanlı olarak iktisat ve finans alanında özel dersler vermekteyim.


2 yıl özel bir bankada, 3 yıl ise kamuda çalıştıktan sonra tamamen özel ders işine yöneldim. KPSS hazırlık, üniversite dersleri, tezler, ödevler vb diğer birçok alanda öğrenci arkadaşlara yardımcı oldum ve sınavlarda yüksek puanlar almalarında katkım oldu.

Derslerimi genelde öğrencinin öğrenme ve kavrama tarzına göre belirlerim.
Öncelikle iktisat konusunda giriş düzeyinde bilgiler verir ard

150 TL/Saat
  • Ücretsiz İlk Ders
  • Üye Öğrenci İndirimi
  • Eğitmen Evi İndirimi
  • Grup İndirimi
  • Paket Program İndirimi
  • Canlı Ders İndirimi
  • Engelli İndirimi
  • Öneri İndirimi

Ders Ücretleri

Ders Adı Özel Ders Canlı Ders
Üniversite Takviye - İktisat 150 TL 150 TL
Üniversite Takviye - İstatistik 150 TL 150 TL
Üniversite Takviye - Ekonometri 150 TL 150 TL

Özel Ders Eğitim Tercihleri

Mekan
Zaman
Hizmet
Cinsiyet

Özel Ders Verilen Bölgeler

Ankara Altındağ, Çankaya, Yenimahalle, ODTÜ, Kızılay, 100. Yıl, Öveçler, Yüzüncüyıl, Dikmen, Bahçelievler, Cebeci, Kolej, Küçükesat, Balgat, Bilkent, Beşevler, Tandoğan
İstanbul Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Şişli, Beykoz, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Erenköy, Taksim, Rumeli Hisarı, Levent, Mecidiyeköy

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak eğitmene özel mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdiğinizde eğitmen girdiğiniz cep telefonundan sizi arayacaktır. Size yeni bir cevap mesaj gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir.

Şikayet Et

Eğitmeni şikayet etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Şikayetiniz değerlendirildikten sonra e-posta adresinize bilgi verilecektir.

Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2020 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.4051

Netders.com Saati: 27 Kasım 2020 16:24