E-posta Aktivasyonu

Facebook ile aktivasyonsuz bağlan

Netders.com kayıt formunu doldurduktan sonra e-posta adresinize hesabınızı aktif etmeniz için yapmanız gerekenleri anlatan bir hesap aktivasyonu e-posta gönderilir. Lütfen aşağıdaki alana hesap aktivasyonu e-postasında gönderdiğimiz bilgileri girerek hesabınızı aktif ediniz. Aktivasyon e-postasına tıkladığınızda e-posta alanı ve aktivasyon kodu alanı otomatik olarak doldurulacaktır. Böylece yalnızca güvenlik kodunu girerek "Hesabımı Aktif Et" butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Bilgi: Eğer kayıt formunu doldurduysanız ve aktivasyon e-postası almadıysanız e-posta adresinizi yanlış girmiş olabilirsiniz veya e-posta sunucunuza posta gönderilemiyor olabilir. Bu tür durumlarda başka bir e-posta adresine gönderim yapmamızı sağlayabilirsiniz. Bunun için "Aktivasyon kodunu başka bir e-posta adresine gönder" bağlantısına tıklayarak, kayıt formunda girdiğiniz e-posta adresinizi ve yeni e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir.

Aktivasyon kodunu tekrar gönder
Aktivasyon kodunu başka bir e-posta adresine gönder
Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2020 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.4341

Netders.com Saati: 30 Kasım 2020 20:39