İstanbul / Beşiktaş
18 yaşında
28/09/2019

Dilara Öğretmen

Çevrimdışı

YKS 27.si Boğaziçi Fizik öğrenicisinden ders

12 yaşımdan itibaren TED Karabük Kolejinde yatılı ve Tam Eğitim Burslu bir öğrenci olarak eğitim gördüm. 2019 yılında 98.7 ortalama ile mezun oldum ve YKS sınavında sayısalda 27.olarak Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü'ne yerleştim. Hazırlık sınavını atlayarak bölüme başladım. Fizik, matematik, kimya dersi almaya devam ediyor, lisedeki bilgilerimi taze tutarak üstüne yenilerini ekliyorum. Sayısal derslerde formül ezberlemekten ziyade konuların mantığını anlamanın öneminin farkında biri olarak öğrencimle eksik hissettiği her konuda öncelikle konu tekrarı, sonrasında ise geçen yıl beğenerek kullandığım ve derece yapmamda büyük rol oynayan kaynaklardan soru çözümü yapıyorum. Haftada 1 ya da 2 saat ders verebilirim (isteğe bağlı saati ve günleri konuşabiliriz.). İntenet üzerinde, bir kafede ya da öğrencinin evinde ders anlatabilirim. Sormak istediğiniz her soruyu derslere başlamadan önce sorabilirsiniz.

65 - 100 TL/Saat
  • Ücretsiz İlk Ders
  • Üye Öğrenci İndirimi
  • Eğitmen Evi İndirimi
  • Grup İndirimi
  • Paket Program İndirimi
  • 10%Canlı Ders İndirimi
  • Engelli İndirimi
  • Öneri İndirimi

Ders Ücretleri

Ders AdıÖzel DersCanlı Ders
Lise Takviye - Matematik100 TL80 TL
Lise Takviye - Fizik80 TL65 TL
Lise Takviye - Kimya80 TL65 TL

Özel Ders Eğitim Tercihleri

Mekan
Zaman
Hizmet
Cinsiyet

Özel Ders Verilen Bölgeler

İstanbulBeşiktaş, Beyoğlu, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Taksim, Rumeli Hisarı, Levent, Mecidiyeköy

Referanslar

Okulumdaki alt dönemlerden öğrenciler
Özel ders verdiğim öğrenciler

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak eğitmene özel mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdiğinizde eğitmen girdiğiniz cep telefonundan sizi arayacaktır. Size yeni bir cevap mesaj gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir.

Şikayet Et

Eğitmeni şikayet etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Şikayetiniz değerlendirildikten sonra e-posta adresinize bilgi verilecektir.

Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2019 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.4615

Netders.com Saati: 16 Ekim 2019 06:31