İstanbul / Şirinevler
37 yaşında
23/09/2019

Eyup Yavuz

Çevrimdışı

Bireysel/Külüp Antrenmanları, Online Dersler

2004 Yılında derece ile mezun olduğum üniversiteden sonra yüksek lisan ve doktora çalışmamla kendimi bilimsel anlamda yetiştirdim. Gençlik ve Spor Bakanlığında, Fenerbahçe Alt yapı okulunda, çeşitli futbol kulüpleri ve üniversitelerde takım çalıştırdım. Yurt dışında 3 yıl süre içinde Myanmar U-14 Milli takımını ve Laos'ta profesyonel futbol takımı çalıştırdım.
Son 3-4 yıldır özel ders sektöründe hizmet vermekteyim. Bireysel teknik, taktik ve kondisyonel antrenmanlar, takım seçmeleri, yetenek sınavlarına hazırlık, kulüp antrenmanlarına ek çalışmalar, online olarak veya yüz yüze antrenman bilimleri, spor fizyolojisi, teknik-taktik, futbolda istatistik analiz ve oyun okumaları kursları vermekteyim.
Futbol ve spor alanındaki donanımımla birlikte çalışabiliriz.

50 - 75 TL/Saat
  • Ücretsiz İlk Ders
  • 5%Üye Öğrenci İndirimi
  • 5%Eğitmen Evi İndirimi
  • 10%Grup İndirimi
  • 10%Paket Program İndirimi
  • 20%Canlı Ders İndirimi
  • 15%Engelli İndirimi
  • 5%Öneri İndirimi

Ders Ücretleri

Ders AdıÖzel DersCanlı Ders
Spor - Futbol75 TL50 TL

Özel Ders Eğitim Tercihleri

Mekan
Zaman
Hizmet
Cinsiyet

Özel Ders Verilen Bölgeler

İstanbulBakırköy, Bayrampaşa, Beyoğlu, Arnavutköy, Fatih, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Sarıyer, Zeytinburnu, Avcılar, Bahçelievler, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Sultangazi, Adalar, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Sancaktepe, Büyükçekmece, Silivri, Şile, Erenköy, Taksim, Rumeli Hisarı, Levent, Alibeyköy, Mecidiyeköy, Şirinevler, Haliç, Bahçeşehir

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak eğitmene özel mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdiğinizde eğitmen girdiğiniz cep telefonundan sizi arayacaktır. Size yeni bir cevap mesaj gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir.

Şikayet Et

Eğitmeni şikayet etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Şikayetiniz değerlendirildikten sonra e-posta adresinize bilgi verilecektir.

Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2020 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.4165

Netders.com Saati: 29 Şubat 2020 06:48