İstanbul / Üsküdar
25 yaşında
04/07/2019

Nazlı Demirsaplı

Çevrimdışı

Başarıyı garanti ediyorum

Merhabalar, ben Nazlı.İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 4. sınıf öğrencisiyim. Okumakta olduğum bölümden önce, 1 yıl İngilizce Hazırlık ve 2 yıl da Moleküler Biyoloji ve Genetik eğitimi aldım. İstanbul Çağrıbey Anadolu Lisesi sayısal alan mezunuyum. Almış olduğum bütün eğitimler neticesinde Fen Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Türkçe ve İngilizce derslerinde özel ders verebilen bir yetkinliğe sahibim. 3 yıllık özel ders, 1 yıllık etüt merkezi tecrübem var. Çalıştığım ve tecrübeli olduğum alan ilk ve ortaokul öğrencilerine yöneliktir. Şu anda da ilk ve ortaokul öğrencilerine tüm derslerden özel ders vermekteyim. İstenildiği takdirde öğrenci velilerimle referans olarak görüştürebilirim. Siz de çocuğunuz tüm dersleriyle yakından ilgilenecek ve gelişimini takip edecek bir öğretmen arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ayrıntılı bilgi için arayın, görüşelim. Teşekkür ederim.

70 TL/Saat
  • Ücretsiz İlk Ders
  • Üye Öğrenci İndirimi
  • Eğitmen Evi İndirimi
  • Grup İndirimi
  • Paket Program İndirimi
  • Canlı Ders İndirimi
  • Engelli İndirimi
  • Öneri İndirimi

Ders Ücretleri

Ders AdıÖzel DersCanlı Ders
İlköğretim Takviye - Fen Bilgisi70 TL70 TL
İlköğretim Takviye - Fen ve Teknoloji70 TL70 TL
İlköğretim Takviye - Hayat Bilgisi70 TL70 TL
İlköğretim Takviye - Matematik70 TL70 TL
İlköğretim Takviye - Okuma-Yazma70 TL70 TL
İlköğretim Takviye - Sosyal Bilgiler70 TL70 TL
İlköğretim Takviye - Tarih70 TL70 TL
İlköğretim Takviye - Türkçe70 TL70 TL
İlköğretim Takviye - Vatandaşlık70 TL70 TL
İlköğretim Takviye - Yabancı Dil70 TL70 TL

Özel Ders Eğitim Tercihleri

Mekan
Zaman
Hizmet
Cinsiyet

Özel Ders Verilen Bölgeler

İstanbulBakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Sultangazi, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Erenköy, Taksim, Rumeli Hisarı, Levent, Kocamustafapaşa, Mecidiyeköy, Şirinevler, Haliç, Bahçeşehir

Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak eğitmene özel mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı gönderdiğinizde eğitmen girdiğiniz cep telefonundan sizi arayacaktır. Size yeni bir cevap mesaj gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir.

Şikayet Et

Eğitmeni şikayet etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Şikayetiniz değerlendirildikten sonra e-posta adresinize bilgi verilecektir.

Netders.com

Eğitim fırsatları e-posta adresinize gelsinNetders.com internet üzerinden eğitmenler ile öğrencileri buluşturarak online eğitim imkanı sunan bir internet sitesidir. Herhangi bir kurum ile bağı yoktur.

Netders.com'a üye olarak Kullanım sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılırsınız.

© 2013 - 2019 Netders.com | Tüm hakları saklıdır. | 0.4634

Netders.com Saati: 16 Ekim 2019 08:10